NIVA KALIKO Завој 15cmx5m

NIVA KALIKO Завој 15cmx5m

NIVA KALIKO Завој 15cmx5m

NIVA KALIKO Завој 15cmx5m

27 ден

Има

27 ден

Достапност: Има SKU: 150239

Опис

NIVA KALIKO Завој 15cmx5m

 

 

Калико завојот  е ткаен производ направен  од грубо обработен памук ,со цел да се постигне максимална цврстина на ткаенината. Наменет е за надворешна употреба . Како нестерилен производ, тој не се става директно на раната.

 

Состав:  Памук 100%.

 

 

Димензии: 15cm x 5m

 

 

Земја на потекло: Србија

 

 

Баркод: 8600099001166

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: