NIVA VATA 100gr

NIVA VATA 100gr

NIVA VATA 100gr

NIVA VATA 100gr

56 ден

Има

56 ден

Достапност: Има SKU: 150235

Опис

NIVA VATA 100gr

 

Цик Цак  хидрофилна памучна вата,  изработена на база на чист  памук без хемиски адитиви. Има голема абсорбциска моќ ,се користи во здравствена и широка потрошувачка.

Да се чува на суво и темно место.

 

Состав: Памук 100%.

 

Нето: 100gr

 

Земја на потекло: Србија

 

Баркод: 8600099000114

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: