NIVA Газа 1/2m

NIVA Газа 1/2m

niva - sterilna pamucna gaza - 1_2 m

NIVA Газа 1/2m

28 ден

Има

28 ден

Достапност: Има SKU: 150230

Опис

NIVA Газа 1/2m

 

Стерилна памучна газа.

 

Состав: Памук 100%

 

Димензии: 1/2m

 

Земја на потекло: Србија

 

Баркод: 8600099000930

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: