NILA Течен детергент Black sensation 2.7l

-37%

NILA Течен детергент Black sensation 2.7l

NILA Течен детергент black sensation 2.7l

NILA Течен детергент Black sensation 2.7l

299 ден 189 ден

Има

299 ден 189 ден

Понудата истекува за:
5Дена09Саати10Минути05Секунди
Достапност: Има SKU: 077018

Опис

NILA Течен детергент Black sensation 2.7l

Опис: NILA Течен детергент black sensation

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 2.7l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: