NEW AGE Kontur перница

NEW AGE Kontur перница

NEW AGE Kontur перница

NEW AGE Kontur перница

1,190 ден

Има

1,190 ден

Достапност: Има SKU: 470006

Опис

Contour перницата на New Age е составени од 3 поединечни слоеви на мемори пена со цел да ја прилагодите висината според потребите на главата и вратот.

 

За да можете истата да ја оддржувате, перницата доаѓа со прекрасна навлака од 3Д тенсел памук, кој овозмужува антибактеричност и циркулација на воздух за време на спиењето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: