NEW AGE Air мемори перница

NEW AGE Air мемори перница

NEW AGE Air мемори перница

NEW AGE Air мемори перница


790 ден

Има


790 ден

SKU: 470004
  • Pinky Dreams
  • Chamomile
  • Citrus
Поништи

Опис

Идеален спој на комфор и декорација вклопен во еден производ – Air Memory Перниците на New Age.

Внатрешноста на перницата е изработена со екстра меко пенасто полнење од мемори пена која има висинска регулација според потребите на вашето тело. Навлаката на перницата е изработена од чиста рунска волна која има улога на декорација во текот на денот и прекрасна подлога за спиење во текот за зимските денови, додека втората страна е изработена од тенсел памук со прозрачност на воздух се со цел циркулација на воздухот за време на спиењето.

Декоративната навлака се пере на 30 степени во машина.

Модели

Pinky Dreams, Chamomile, Citrus

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: