NESTLE Фитнес Житарици чоколадо 23.5gr

NESTLE Фитнес Житарици чоколадо 23.5gr

NESTLE Фитнес Житарици чоколадо

NESTLE Фитнес Житарици чоколадо 23.5gr

24 ден

Out of stock

24 ден

NESTLE Фитнес Житарици чоколадо 23.5gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 023747

Опис

NESTLE Фитнес Житарици чоколадо 23.5gr

Опис:Житарици со чоколадо
Состав:Означено на пакувањето.
Нето: 23,5 gr
Употребливо до: Датумот втиснат на пакувањето.
Земја на потекло: Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: