NESTLE After Eight чоколадни коцки 200gr

NESTLE Афтер ејт чоколади 200gr

NESTLE After Eight чоколадни коцки 200gr

218 ден

Има

218 ден

NESTLE After Eight чоколадни коцки 200gr

Достапност: Има SKU: 029507

Опис

NESTLE After Eight чоколадни коцки 200gr

Опис: Афтер ејт чоколади 200gr

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: