NESTEA Леден чај шумско овошје 1.5l

NESTEA Леден чај шумско овошје 1.5l

NESTEA Леден чај шумско овошје 1.5l

NESTEA Леден чај шумско овошје 1.5l

65 ден

Има

65 ден

NESTEA Леден чај шумско овошје 1.5l

Достапност: Има SKU: 076771

Опис

NESTEA Леден чај шумско овошје 1.5l

Опис: Ладен чај од шумско овошје и брусница. Чај збогатен со најомилените бобинки – брусницата, во која посебно ќе уживаат најмладите.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1.5l

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Чешка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: