NESCAFE STRONG Лименка 200gr

NESCAFE STRONG Лименка 200gr

NESCAFE STRONG Лименка 200gr

329 ден

Има

329 ден

NESCAFE Стронг лименка 200gr

Достапност: Има SKU: 027385

Опис

NESCAFE Стронг лименка 200gr

Опис: NESCAFE Стронг лименка.
NESCAFE Стронг е инстант кафе, мешавина од пржено и мелено кафе ,наменета за сите оние кои сакаат поинтезивен вкус на кафе.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 200gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Бразил.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: