NESCAFE MILD Лименка 200gr

NESCAFE MILD Лименка 200gr

NESCAFE MILD Лименка 200gr

329 ден

Има

329 ден

NESCAFE Милд лименка 200gr

Достапност: Има SKU: 027384

Опис

NESCAFE Милд лименка 200gr

Опис: NESCAFE Милд лименка.
NESCAFE Милд е инстант кафе ,мешавина од пржено и мелено кафе , комбинација на богата арома , наменета за сите оние кои сакаат по благ вкус на кафе.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 200gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Бразил.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: