NESCAFE 3во1 Macchiato 17gr

NESCAFE 3во1 Macchiato 17gr

NESCAFE 3во1 Macchiato 17gr

10 ден

Има

10 ден

NESCAFE 3во1 Macchiato 17gr

Достапност: Има SKU: 030195

Опис

NESCAFE 3во1 Macchiato 17gr

Опис: NESCAFE Макијато 3 во 1.
Инстант кафе со млеко и шеќер во практично пакување во кесичка.
Состав: Шеќер 52%, гликозен сируп,екстракт од кафе,тврдо палмино масло, карамелизиран шеќер,млечен протеин(1.1%),регулатор на киселост (E331iii, E340ii, E452i), сол, емулгатори, арома.
Нето: 17g
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: