NESCAFE GOLD Стакло 100gr

NESCAFE Голд стакло 100gr

NESCAFE GOLD Стакло 100gr

269 ден

Има

269 ден

NESCAFE Голд стакло 100gr

Достапност: Има SKU: 037217

Опис

NESCAFE Голд стакло 100gr

Опис: NESCAFE Голд стакло.
NESCAFÉ Gold е мешавина од инстант кафе добиена од најфините зрна од Арабика, која од сега има и додаток од пржени зрна од кафе, мелени 10 пати пофино за да се ослободи целосно аромата од зрната.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Швајцарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: