NESCAFE GOLD CREMA 200gr + чаша

NESCAFE GOLD CREMA 200gr + чаша

NESCAFE GOLD CREMA 200gr + чаша

475 ден

Има

475 ден

Достапност: Има SKU: 079393

Опис

NESCAFE GOLD CREMA 200gr + чаша

Опис: Nescafé Gold Crema инстант кафе е мешавина од инстант кафе добиено од најквалитетното зрно Арабика со додавање на печено кафе. Стаклена тегла од 200 гр.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200gr + чаша

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: