-24%

NESCAFE GOLD 75gr

NESCAFE Голд 75gr

NESCAFE GOLD 75gr

156 ден 119 ден

Има

156 ден 119 ден

Понудата истекува за:
9Дена05Саати15Минути14Секунди
Достапност: Има SKU: 041026

Опис

NESCAFE Голд 75gr

Опис: NESCAFE Голд.
NESCAFÉ Gold е мешавина од инстант кафе добиена од најфините зрна од Арабика, која од сега има и додаток од пржени зрна од кафе, мелени 10 пати пофино за да се ослободи целосно аромата од зрната.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 75gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: