NESCAFE GOLD 2gr

NESCAFE Голд 2gr

NESCAFE GOLD 2gr

ден

Има

ден

Достапност: Има SKU: 030194

Опис

NESCAFE Голд 2gr

Опис: NESCAFE Голд.
NESCAFÉ Gold е мешавина од инстант кафе добиена од најфините зрна од Арабика, која од сега има и додаток од пржени зрна од кафе, мелени 10 пати пофино за да се ослободи целосно аромата од зрната.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 2gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Швајцарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: