NESCAFE Latte Macchiato 250gr

NESCAFE Latte Macchiato 250gr

NESCAFE Latte Macchiato 250gr

NESCAFE Latte Macchiato 250gr

89 ден

Има

89 ден

NESCAFE Latte Macchiato 250gr

Достапност: Има SKU: 020718

Опис

NESCAFE Latte Macchiato 250gr

Опис: NESCAFE Експрес макијато.
Вкусна ладна мешавина од кафе арабика и млеко со малку маснотии.
Состав: 75% млеко со малку маснотии, 25% кафе пијалок [вода, шеќер, 1,5% инстант кафе, стабилизатор (E460, E466), регулатор на киселост (E500, E332), вкусови].
Нето: 250ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Холандија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: