NESCAFE Black Roast 250ml

NESCAFE Black Roast 250ml

NESCAFE Black Roast 250ml

89 ден

Out of stock

89 ден

NESCAFE Black Roast 250ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 020717

Опис

NESCAFE Black Roast 250ml

Опис: NESCAFE Експрес црно.
Вкусна ледено ладна мешавина од кафе со поинтензивен вкус и млеко.
Состав: Вода, шеќер, обезмастено млеко, растворливо кафе (1,4%), арома на кафе, регулатори на киселост (натриум бикарбонат, циторат на трипотазиум)
Нето: 250ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Холандија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: