Nephrolepsis hang

Nephrolepsis hang

Nephrolepsis hang

800 ден

Out of stock

800 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000052

Опис

Nephrolepsis hang

Опис: Nephrolepsis hang

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Димензии 21 × 60 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: