NELA Наполитанка 264gr

NELA Наполитанка 264gr

NELA Наполитанка 264gr

89 ден

Има

89 ден

NELA Наполитанка 264gr

Достапност: Има SKU: 024636

Опис

NELA Наполитанка 264gr

Опис: Stark Nela наполитанки со млечен крем и какао прелив.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 264gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: