NECTAR Сет негазиран сок 3х1l

NECTAR Сет негазиран сок 3х1l

NECTAR Сет негазиран сок 3х1l

99 ден

Out of stock

99 ден

NECTAR Сет негазиран сок 3х1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 041314

Опис

NECTAR Сет негазиран сок 3х1l

Опис: NECTAR Сет негазиран сок. Кашест овошен сок од праска и јаболка.

Состав: каша од праски (51%), сок од јаболкоод концентрат и каша од јаболко (49%).

Нето: 3l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: