NATURA Сушено овошје со јатки 90gr

NATURA Сушено овошје со јатки 90gr

NATURA Сушено овошје со јатки 90gr

NATURA Сушено овошје со јатки 90gr

73 ден

Има

73 ден

Достапност: Има SKU: 042538

Опис

NATURA Сушено овошје со јатки 90gr

Опис: NATURA Сушено овошје со јатки

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 90gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: