NATURA Сусам интегрален 100gr

NATURA Сусам интегрален 100gr

NATURA Сусам интегрален 100gr

NATURA Сусам интегрален 100gr

38 ден

Out of stock

38 ден

NATURA Сусам интегрален 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 032789

Опис

Опис: NATURA Сусам интегрален.

Состав: Интегрален сусам.

Може да содржи траги од глутен, соја и јаткасти плодови.

Да се чува на суво, ладно и темно место.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Индија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: