NATURA Сончоглед лупен 100gr

NATURA Сончоглед лупен 100gr

NATURA Сончоглед лупен 100gr

NATURA Сончоглед лупен 100gr

24 ден

Има

24 ден

NATURA Сончоглед лупен 100gr

Достапност: Има SKU: 032785

Опис

NATURA Сончоглед лупен 100gr

Опис: NATURA Сончоглед лупен.

Состав: Може да содржи трагови од глутен, соја, сусам и јаткасти плодови.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: