NATURA Семки од тиква 75gr

NATURA Семки од тиква 75gr

NATURA Семки од тиква 75gr

NATURA Семки од тиква 75gr

40 ден

Има

40 ден

NATURA Семки од тиква 75gr

Достапност: Има SKU: 032784

Опис

NATURA Семки од тиква 75gr

Опис: NATURA Семки од тиква.

Состав: 100% лупени семки од тиква.

Нето: 75gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: