NATURA Овесни трици 375gr

-14%

NATURA Овесни трици 375gr

NATURA Овесни трици 375gr

NATURA Овесни трици 375gr

72 ден 62 ден

Out of stock

72 ден 62 ден

Понудата истекува за:
9Дена05Саати23Минути35Секунди

NATURA Овесни трици 375gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 032803

Опис

NATURA Овесни трици 375gr

Опис: NATURA Овесни трици.
100% природен производ, без додаток на шеќер, извор на протеини, природно богат со минерали и диететски влакна.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 375gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: