NATURA Оризови галети со пченка 100gr

NATURA Оризови галети со пченка 100gr

NATURA Оризови галети со пченка 100gr

NATURA Оризови галети со пченка 100gr

30 ден

Out of stock

30 ден

NATURA Оризови галети со пченка 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 032802

Опис

NATURA Оризови галети со пченка 100gr

Опис: NATURA Оризови галети со пченка.
Состав: интегрален ориз, пченка-пуканка(40%),сол. Може да содржи траги од сусам.
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: