NATURA Микс од семки 75gr

NATURA Микс од семки 75gr

NATURA Микс од семки 75gr

NATURA Микс од семки 75gr

29 ден

Out of stock

29 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 032787

Опис

NATURA Микс од семки 75gr

Опис: Микс од четири семиња.
Состав: Ленено семе 40%,интегрален сусам 25%,лупен сончоглед 20%,семки од тиква 15%. Може да содржи траги од јаткасти плодови.
Нето: 75gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: