NATURA Корнфлекс класик 250gr

NATURA Корнфлекс класик 250gr

NATURA Kornfleks klasik 250gr

NATURA Корнфлекс класик 250gr

68 ден

Out of stock

68 ден

NATURA Корнфлекс класик 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 032775

Опис

NATURA Корнфлекс класик 250gr

Опис: Корн флекс.

Крцкави и вкусни пченкарни снегулки кои содржат мало количество на заситени масти, не содржат вештачки бои, ароми и конзерванси. Произведени од пченка, претставуваат идеален оброк за секој дел од денот.

Состав: Пченка царевка, јачменов слад, сол. Содржи глутен.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: