NATURA Брусница 100gr

NATURA Брусница 100gr

NATURA Brusnica 100gr 032790

NATURA Брусница 100gr

64 ден

Има

64 ден

Достапност: Има SKU: 032790

Опис

NATURA Брусница 100gr

Опис: Натура брусница

Состав: брусница,шеќер, сончогледово масло

Нето:100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: