NATURA Ананас 100gr

NATURA Ананас 100gr

NATURA Ананас100gr

NATURA Ананас 100gr

62 ден

Out of stock

62 ден

NATURA Ананас 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 032791

Опис

NATURA Ананас 100gr

Опис: сушен и засладен ананас

Состав: ананас, шеќер

Нето:100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: