NASE MAKEDONSKO Пиво 1.5l

NASE MAKEDONSKO Пиво 1.5l

NASE MAKEDONSKO Пиво 1.5l

NASE MAKEDONSKO Пиво 1.5l

82 ден

Out of stock

82 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 034849

Опис

NASE MAKEDONSKO Пиво 1.5l

Опис: НАШЕ МАКЕДОНСКО пиво

Состав: Oзначено на пакувањето.

Алкохол: 4,5% вол.

Нето: 1.5l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: