NAJLEPSE ZELJE Чоколадо бисквити 250gr

NAJLEPSE ZELJE Чоколадо бисквити 250gr

NAJLEPSE ZELJE Чоколадо бисквити 250gr

NAJLEPSE ZELJE Чоколадо бисквити 250gr

122 ден

Има

122 ден

NAJLEPSE ZELJE Чоколадо бисквити 250gr

Достапност: Има SKU: 022293

Опис

NAJLEPSE ZELJE Чоколадо бисквити 250gr

Опис:Чоколадо бисквити

Состав: шеќер, полномасно млеко во прав (20%), какао путер, дробен бисквит 13%, какао маса, обрано млеко во прав, емулгатор (соин лецитин), арома. Млечното чоколадо содржи мин.29% сува материја од делови од какао, мин.23% вкупна сува млечна материја, мин.5%

млечна маст.

Нето:250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: