MY HERO Гел за дезинфекција 70% a-ol 120ml

MY HERO Гел за дезинфекција 70% a-ol 120ml

myhero - handgel sanitizer

MY HERO Гел за дезинфекција 70% a-ol 120ml

64 ден

Out of stock

64 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 150185

Опис

MY HERO Гел за дезинфекција 70% a-ol 120ml

 

 

 

My hero атибактериски  гел за чистење на рацете.

 

 

 

Состав: вода, глицерин, карбопол 940, парфем, триетаноламин.

 

 

Употреба: Нанесете малку гел и раширете го на дланката на раката и тријтего 15-30 секунди.

 

Да се чува  подалеку од дофат на деца , како и извори на гориво. Ако се проголта веднаш побарајте лекарска помош.

 

 

Нето: 120ml

 

 

Земја на потекло: Косово

 

 

Баркод: 3900796910286

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: