MUNCHMALLOW 105gr

MUNCHMALLOW 105gr

MUNCHMALLOW 105gr

37 ден

Out of stock

37 ден

MUNCHMALLOW 105gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 012800

Опис

MUNCHMALLOW 105gr

Опис: Тортици обложени со чоколадо

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 210gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: