MULTIPROM Мулти микс 380gr

MULTIPROM Multi miks 380gr

MULTIPROM Мулти микс 380gr

48 ден

Има

48 ден

MULTIPROM Мулти микс 380gr

Достапност: Има SKU: 011846

Опис

MULTIPROM Мулти микс 380gr

Опис: Мулти микс
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 360gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: