МРСНИ БОИ 12/1

МРСНИ БОИ 12_1

МРСНИ БОИ 12/1

315 ден

Има

315 ден

Достапност: Има SKU: 060494

Опис

МРСНИ БОИ 12/1

Опис: Нетоксични мрски боици со висок квалитет , наменети за најмалите уметници

Секоја боица е обложена со хартија.Голема палета од јаки бои за поттикнување на креативноста и голема забава кај децата

Нето: 12/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: