MR PROPER универзално средство океан 1l

MR PROPER универзално средство океан 1l

MR PROPER универзално средство океан 1l

MR PROPER универзално средство океан 1l

126 ден

Има

126 ден

MR PROPER универзално средство океан 1l

Достапност: Има SKU: 026701

Опис

MR PROPER универзално средство океан 1l

Опис: Универзален препарат за под. Ги одстарнува и најтврдокорните и најмрсните флеки на подот во вашиот дом.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: