MR MUSCULO Средство за бањи 750ml

MR MUSCULO Средство за бањи 750ml

MR MUSCULO Средство за бањи 750ml

174 ден

Има

174 ден

MR MUSCULO Средство за бањи 750ml

Достапност: Има SKU: 030171

Опис

MR MUSCULO Средство за бањи 750ml

Опис: MR MUSCULO Средство за бањи.Средство  за  отстранување на  нечистотии, бигор  во  бањата. Површините ги  остава  сјајни  и дава мирис на свежина.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 750ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: