MORANDO Паштета за куче пиле+мисир. 150gr

MORANDO Паштета за куче пиле+мисир. 150gr

MORANDO Паштета за куче пиле+мисир. 150gr

MORANDO Паштета за куче пиле+мисир. 150gr

47 ден

Out of stock

47 ден

MORANDO Паштета за куче пиле+мисир. 150gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 034516

Опис

MORANDO Паштета за куче пиле+мисир. 150gr

Опис: Паштета за куче со пилешко и мисиркино месо. MORANDO паштета.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 150gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: