MONTE Десерт чоколадо 150gr

MONTE Десерт чоколадо 150gr

MONTE Десерт чоколадо 150gr

54 ден

Out of stock

54 ден

MONTE Десерт чоколадо 150gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 024138

Опис

MONTE Десерт чоколадо 150gr

Опис: Чоколаден десерт Monte.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 150gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Состав: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: