MONTE Десерт чоко макси 100gr

MONTE Десерт чоко макси 100gr

MONTE Десерт чоко макси 100gr

38 ден

Out of stock

38 ден

MONTE Десерт чоко макси 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 019076

Опис

MONTE Чоколаден напиток 200ml

Опис: Чоко пудинг Monte.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Состав: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: