Monstera Deliciosa moss

Monstera Deliciosa moss

1,600 ден

Out of stock

1,600 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000050

Димензии 19 × 85 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: