MONINI Маслиново масло 0.5l

MONINI Маслиново масло 0.5l

MONINI Маслиново масло 0.5l

MONINI Маслиново масло 0.5l

345 ден

Има

345 ден

MONINI Маслиново масло 0.5l

Достапност: Има SKU: 013279

Опис

MONINI Маслиново масло 0.5l

Опис: Маслиново масло. Екстра ладно цедено маслиново масло. Содржи слободни масни киселини (како олеинска киселина)во вкупната маса максимум 0.8%.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: