MOGI Сончоглед лупен печен 80gr

MOGI Сончоглед лупен печен 80gr

MOGI Сончоглед лупен печен 80gr

MOGI Сончоглед лупен печен 80gr

36 ден

Има

36 ден

MOGI Сончоглед лупен печен 80gr

Достапност: Има SKU: 077067

Опис

MOGI Сончоглед лупен печен 80gr

Опис: MOGI Сончоглед Лупен печен.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 80rg

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: