M&M Чоколадни бонбони со кикирики 90gr

M&M Чоколадни бонбони со кикирики 90gr

M&M Чоколадни Дражеи кикирики 90gr

M&M Чоколадни бонбони со кикирики 90gr

59 ден

Out of stock

59 ден

M&M Чоколадни бонбони со кикирики 90gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 017205

Опис

M&M Чоколадни бонбони со кикирики 90gr

Опис: Чоколадни Дражеи кикирики 90gr

Нето: 90gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: