MLINTEST Шпагети 400gr

MLINTEST Шпагети 400gr

MLINTEST Spageti 400gr

MLINTEST Шпагети 400gr

33 ден

Има

33 ден

MLINTEST Шпагети 400gr

Достапност: Има SKU: 010491

Опис

MLINTEST Шпагети 400gr

Опис: шпагети
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 400gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: