MLINTEST Макарони прави 400gr

MLINTEST Макарони прави 400gr

MLINTEST Макарони прави 400gr

27 ден

Out of stock

27 ден

MLINTEST Макарони прави 400gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 010503

Опис

MLINTEST Макарони прави 400gr

Опис: Макарони. Прави макарони.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: