MLINTEST Фиде 400gr

MLINTEST Fide 400gr

MLINTEST Фиде 400gr

27 ден

Има

27 ден

MLINTEST Фиде 400gr

Достапност: Има SKU: 010493

Опис

MLINTEST Фиде 400gr

Опис: Млинтест Фиде.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: