MIRINDA MIX 1.5l

MIRINDA MIX 1.5l

MIRINDA MIX 1.5l

45 ден

Out of stock

45 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 077308

Опис

MIRINDA MIX 1.5l

Опис: Газиран ,освежителен пијалок

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 1.5l

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: